Basından

Hakkımızdaki ulusal ve yerel basın yansımalarına ilişkin tv programlarına, haberlere, bültenlere ve röportajlara buradan ulaşabilirsiniz.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ EMRAH YOLAÇ CANLI YAYINDA MERVE TEPE’NİN KONUĞUYDU.

Canlı olarak yayınlanan Ekonomi Masası programında, eğitim, psikoloji, bilinç, gelişim, iletişim, ilişki yönetimi, ekonomi, marka yönetimi, sosyal medya, kurumsal iletişim stratejileri ve geleceği konuşuldu.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ EMRAH YOLAÇ EKOTÜRK EKRANLARINDA REYHAN BAYSAN’A KONUK OLDU.

Self Made Human International Academy Genel Müdürü Emrah Yolaç Ekotürk ekranlarında canlı olarak yayınlanan Küresel Bakış programında Reyhan Baysan'ın konuğuydu.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ EMRAH YOLAÇ KANAL B EKRANLARINDA YAYINLANAN SÖZ İSTANBUL’DA PROGRAMINDA BETÜL GÜNAYDI’YA KONUK OLDU.

Self Made Human International Academy Genel Müdürü Emrah Yolaç Kanal B ekranlarında canlı yayınlanan Söz İstanbul'da programında Betül Günaydı'nın konuğuydu. Güncel ekonomik sorunları yönetim stratejileri, eğitim, ar-ge, jeo stratejik dinamikler ve psikoloji bilimi ile sentezleyerek çarpıcı verilerle analiz eden Yolaç, net çözüm önerilerini de paylaştı.

 

GENEL MÜDÜRÜMÜZ EMRAH YOLAÇ TOFAŞ AKADEMİ’NİN DÜZENLEDİĞİ GO İK 2018 (FARKLI GÖR FARKLI OL) İNSAN KAYNAKLARI ZİRVESİ VE EN İYİ UYGULAMALAR PLATFORMU’NA KONUŞMACI OLARAK KATILDI.

Tofaş Akademi’nin tedarikçileri için düzenlediği GO İK 2018 (Farklı Gör Farklı Ol) İnsan Kaynakları Zirvesi ve en iyi uygulamalar platformuna konuşmacı olarak katılan Genel Müdürümüz Emrah Yolaç, Tofaş Akademi Müdürü sevgili Selçuk Alimdar ile birlikte sahne aldı. Farkındalık temasını işledikleri ve çok beğenilen bir İlham Veren Konuşma performansı gerçekleştirdiler. Bu vesile ile tekrar hatırlatmak isteriz ki Tofaş Akademi, bu sene eğitim ve gelişim dünyasının en saygını olan ATD BEST 2018 1.lik ödülünü kazandı. Hem de gezegenimizdeki en iyi 45 kurumsal akademi arasında birinci olarak... Dünkü şahane organizasyonda bir kez daha gördük ki dünyanın en iyisi olmak onları durdurmayacak. Hem yeni Tofaş Akademi binasını hizmete açtılar hem de harikulade geçen, çok değerli bir İK Zirvesine daha imza attılar. Son söz; hiçbir başarı tesadüf değildir. Çok çalışarak hak edilir. Her zaman ailenin bir üyesi olmaktan onur duyduk; şahane organizasyon ve ortaya koyduğunuz tüm üretimleriniz için gönülden tebrikler sevgili Tofaş Akademi ailesi. 🧿👏👏👏 #eğitim #akademi #gelişim #yetkinlik#liderlik #tofaşakademi #selfmadehuman #insankaynakları #insankaynaklari @tofasakademi

GENEL MÜDÜRÜMÜZ EMRAH YOLAÇ KÜRESEL BAKIŞ PROGRAMINDA ZEKİYE ÖZBAY’A KONUK OLDU.

Genel Müdürümüz Emrah Yolaç EKOTÜRK TV ekranlarında canlı olarak yayınlanan Küresel Bakış programına konuk oldu. Psikoloji bilimi ve stratejik yaklaşım ile dünyadaki gelişmeleri analiz etti ve nitelikli kurumsal eğitimlere yönelik büyük ihtiyaca dikkat çekti.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ EMRAH YOLAÇ KANAL B’DE CANLI YAYINLANAN SÖZ İSTANBUL’DA PROGRAMINA KONUK OLDU.

Genel Müdürümüz Emrah Yolaç 04 Şubat 2019 tarihinde Kanal B ekranlarında canlı olarak yayınlanan Söz İstanbul’da programına konuk oldu. Ekonomik gelişmeleri psikoloji ve eğitim perspektifleri ile değerlendirdi.

EMRAH YOLAÇ EKOTÜRK TV’YE KONUK OLDU.

Genel Müdürümüz Emrah Yolaç 07 Aralık 2018 tarihinde EKOTÜRK TV ekranlarında canlı olarak yayınlanan Küresel Bakış programına konuk oldu. Psikoloji bilimi ve reel politik perspektifleri ile dünyadaki küresel gelişmeleri analiz etti.

SAPERE AUDE KANAL D'DEYDİ...

SVS_3910 kopya.JPG

VISA Başarı ÖdülÜ

Manchester United Los Angeles.jpg

MANCHESTER UNITED YÖNETİCİLER BULUŞMASI

Ortaya koyduğumuz yönetim performansı ve büyüme, örnek başarı hikayesi olarak Los Angeles'da dünyanın en büyük şirketlerinin tepe yöneticilerine anlatıldı.

Emrah Yolaç

Göztepe Ziyareti.jpeg

GÖZTEPE ZİYARETİ

Ekran Resmi 2019-05-08 21.38.49.png

Kitapseverlerle 2. kez Fuarda Buluştuk…

basrol-icin-hazirim-3120459.Gif

Emrah Yolaç'ın Sakın Vazgeçme kitabı sanattan tarihe birçok başarı hikayesini içinde bulunduruyor, tavsiye ederim.

Tuğçe Kurşunoğlu

emrah yolac.png

Emrah Yolaç Sakın Vazgeçme ile İstanbul Kitap Fuarındaydı.

Emrah Yolaç Stüdyo232.jpg

Project Post30' a Bu Hafta

Emrah Yolaç Konuk Oldu...

Bankacılık gibi emek ve rekabetin yoğun olduğu bir sektörde, genç yaşta yöneticilik basamaklarını birer birer tırmanan Emrah Yolaç'ın, yazma ve paylaşma tutkusunu işe dönüştürme hikayesine konuk olacaksınız birazdan.

Ekran Resmi 2018-01-30 15.21.54.png

 EMRAH YOLAÇ, SAKIN VAZGEÇME İLE YETKİN ETKİN'E KONUK OLDU

Sapere Aude.jpg

SAPERE AUDE KÜLTÜR SANATTA

sapere aude 3D.jpg

Emrah Yolaç Çok Satan Yeni Kitabı ile Herkesi Bilmeyi Cesaret Etmeye Davet Ediyor.