Sakın Vazgeçme!

sakin-vazgecme-1200x800.jpg

Yazarın “Yaşamın anlamı ne? Kime karşı ve ne için sorumluyuz? Özgür olmak ne demektir? Mutlu olmanın yöntemi nedir? Sevgi sorunlara çözüm olabilir mi? Başarı nasıl elde edilir? Engelleri kim yaratıyor? Bu olumsuzlukların arkasında tanıdığımız biri olabilir mi? Yaşamımızdan gerçekten memnun muyuz? Peşinde olduğumuz gerçek ne?” Gibi hepimizin çokça sorduğu ve oldukça önemli olan sorulara yanıt bulmamızı amaçlayan kitabı ‘’Sakın Vazgeçme’’ okuyucuları, kendi bilinmeyenlerini keşfetmeleri için egzotik bir kişisel farkındalık turuna çıkartıyor.

‘’Sakın Vazgeçme”deki her bir bölümün sonunda, ilgili kısmın mutluluk ve başarı kuralı ve mottosunu baz alan, terzi işi çalışabilmeniz için tasarlanmış farklı bir ‘’Sakın Vazgeçme’’ Farkındalık Atölyesi yer alıyor. Atölyeler sizi daha mutlu ve başarılı kılacak aydınlığa ulaşmanız için itina ile hazırlandı.

Sakın Vazgeçme okurları, kitapta yer alan yaşanmış örneklerden öykünüp cesaretlenerek kendi özgün yöntemlerini bulacak ve özlerini keşfederek yaşamın aslında halen yazılmakta olan bir hikâye olduğunu ve bu hikâyeyi gerçekten istediklerinde değiştirilebileceklerini, iç aydınlanmalarını gerçekleştirerek fark edecekler.

İlk baskısı bir haftada tükenen kitabın yazarı Emrah Yolaç okurlarına şöyle sesleniyor:

“Psikoloji biliminin esas aldığı gibi, temelinde insanın duygularla beraber düşünen ve karar veren bir varlık olmasından hareketle, “Sakın Vazgeçme” ile sizi, yaşamınızı sorgulamaya, gerçekten ne istediğinizi bulmaya ve sonrasında da bulacağınız cevaba ulaşmak amacıyla sonuna kadar mücadele etmeye davet ediyorum. Sakın Vazgeçmeyin!”