Self Made Human International Academy, eğitim dünyasında kurumsal gelişim için yoğun emek harcayan uluslararası bir insan kaynakları danışmanlık şirketidir.

Hizmetlerimiz

Self Made Human International Academy olarak en iyilerden oluşan, güçlü ve uzman kadromuzla yurt içinde ve yurt dışında, şirketlere hizmet veriyoruz.

 
Biz Variz banner_18 June TR.jpg

Eğitim ve Danışmanlık

Kurumsal bazdaki ihtiyaçlarınız doğrultusunda, yeni nesil öğrenme süreçlerini içeren, bilimsel ve psikolojik temellere dayanan, yetkinlik, liderlik, inovasyon, kurumsal dijital dönüşüm, satış, müşteri odaklı ilişki yönetimi ve müşteri deneyimi gelişimine yönelik, terzi işi eğitim programları tasarlıyor ve sunuyoruz.

Ayrıca insan kaynakları ve ilgili iş kollarının ihtiyaçları doğrultusunda, eğitim, gelişim, yönetim, kurumsal akademi ve değerlendirme merkezi kuruluşu danışmanlığı hizmetlerini veriyoruz.


İlham Veren Konuşmalar

Eğitimlerin final buluşmalarında, kendi alanlarında ülkemizin en önde gelen ilham veren konuşmacıları ile sürecin pekiştirilmesini sağlıyor ve ayrıca özel etkinlik ihtiyaçlarınıza yönelik konuşmacı hizmeti sunuyoruz.

Biz Variz banner_18 June TR2.jpg

Outdoor ve Indoor Deneyimsel Öğrenme Fasilitasyonları.png

Outdoor ve Indoor Deneyimsel Öğrenme Fasilitasyonları

Fasilitasyonlarımızın temel amacı, katılımcılarımızın her birinin takım olma bilinci ile kriz yönetebilmesi, problem çözebilmesi, zor şartlar ile başa çıkabilmesi, ekip, bölüm, birim, fonksiyon ve şirket yönetimi kapsamındaki yetkinlikleri ve liderlik becerilerinin geliştirilmesidir. Bu hedefler doğrultusunda son derece özel kurgularla tasarlanan ve uygulanmakta olan outdoor ve indoor aktivitelerimiz ile insan kaynaklarınızı oluşturan çalışanlarınız ve liderlerinin potansiyellerini maksimize etmelerine katkı sağlıyoruz. 


Ölçümleme

Davranış, kişilik ve yetenek ölçümleme sistemlerimiz ile işe alımlarınızda doğru kişileri seçebilmenizi sağlıyor; çalışanlarınızın ve liderlerinizin eğitim ihtiyaçlarını tespit ederek ve raporlayarak insan kaynakları yönetimlerinin ve akademilerin hayatlarını kolaylaştırıyoruz.


IMG_0553.JPG

Koçluk

Günümüzün belirsiz ve karmaşık ortamlarında, kişisel ve mesleki potansiyeli maksimize eden, danışanı daha fazla düşünmeye teşvik ederek yaratıcı süreçler içine girmesi için ilham veren, danışan ile koçun işbirliği içinde olduğu süreçler tasarlıyor ve uyguluyoruz.


İş ortaklarımızın başarıları ile gurur duyuyoruz, ortak hedeflerimize katkı sağlamaktan dolayı mutluyuz.


Self Made Human International Academy Etkinlikleri…


Blog’dan

blog1.png

İnsanın Kendisi ve Değişimi ile Mücadelesi Üzerine

Aslında alışkanlıklara olan düşkünlüğümüz ve değişime karşı sürdüregeldiğimiz direnç ve buna bağlı olarak insanın kendisi ile mücadelesi doğumla başlar.

Kendini Doğurmak

Farkında olmadan reddettiğimiz zihinsel kapasitemizin sınırlı olması gerçeği nedeniyle, kontrolün bizde olmasına ve istikrarlı bir biçimde yaşamaya ihtiyaç duyuyoruz.

Mükemmellik Yanılgısı ve Narsisizm

Ya hep ya hiç algısı, ‘mükemmel, eksiksiz, kusursuz ve tam’ kriterlerine dayandığı için karşılanması süreklilik açısından imkânsızlık arz eden bir başka paradoksa ve getirisi olarak da tatminsizliğe, mutsuzluğa yol açar. 


Self made yeni banner1.jpg