Eğitimler ve Danışmanlık

Günümüzde insanların her düzlemde ve katmanda üç temel sorunu var. İlk ikisi iletişim ve ilişkilerde, bireysel ve kurumsal boyutta empati ve güven eksikliği. Üçüncüsü ise kendini bilme yani tanıma ihtiyacından ortaya çıkan iş memnuniyetsizliği ve bağlı olarak potansiyeli ortaya koyamamak kaynaklı kendini gerçekleştirememe sendromu. Yani verimsizlik

Bu perspektiften ve dijital dönüşüm ihtiyaçlarından yola çıkarak bugüne kadar Self Made Human International Academy markası altında, şirketlerin ve bireylerin ihtiyaçlarına yönelik ve özel olarak tasarladığımız çok sayıda kurumsal eğitim verdik.

Eğitimlerde hizmet ve üretimin merkezinde yer alan insana ve giderek daha fazla dijitalleşen, teknolojik olarak büyük bir hızla dönüşen yaşamın, kurumsal ve bireysel katmanlarda ortaya çıkarttığı yetkinlik ve gelişim ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

Ayrıca kurumlara, insan kaynakları, akademi ve değerlendirme merkezi kuruluşu, dijital dönüşüm, satış, müşteri odaklı ilişki yönetimi, müşteri deneyimi gelişimi ve yönetim danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Yetkinlik Setleri ve Konular

 • Dijital Dönüşüm Gelişim (Mindset Development) Programları

  Herkes yeni teknolojilerden, gelecekteki olası değişikliklerden ve dijital dönüşümün öneminden bahsediyor; peki ama iş yapış tarzları zihinlerde hala ne oluyor da bir türlü değişmiyor?

  Bilişsel değişime odaklı eğitim çözümlerimiz için bizi arayın…

 • Satış Gelişimi ve Mentorluk Programları

  Türkiye ihracat şampiyonu da dahil olmak üzere, çok sayıdaki iş ortağımızın, bayi, servis ve genel müdürlük satış ekiplerinde çalışanların ve yöneticilerinin eğitimlerini gerçekleştiriyoruz ve çok başarılı sonuçlar alıyoruz.

  Yaşayarak öğrenme süreçlerini içeren size özel eğitim çözümlerimiz için bizi arayın…

 • Müşteri Deneyimi ve Müşteri Odaklı Hizmet Gelişimi Programları

  Rekabetle birlikte müşteri beklentileri de sürekli olarak artıyor. Tüketici sadakatini sağlamak gün geçtikçe daha zor hale geliyor. Dolayısıyla artık müşteri deneyimi ve müşteri odaklı ilişki yönetimi gelişimine eğitim yatırımı yapan şirketler giderek büyüyor ve güçleniyorlar.

  Müşteri deneyimine odaklanan ve müşteri odaklı hizmet kalitenizi arttıran özel eğitim çözümlerimiz için bizi arayın…

 • 2020 Yetkinlikleri ve İnovasyon Gelişim Programları

  Yaratıcılık, Tasarım Odaklı Düşünme, Karmaşık Problem Çözme, Karar Verme, Kritik Düşünme, Proje Yönetimi ve Bilişsel Esneklik gibi çalışan gelişim alanları, kurumların geleceğe hazırlanmak için vakit kaybetmeden yatırım yapması gereken yetkinlik setlerini içeriyor.

  Gelecek hızla yaklaşıyor; vakit kaybetmeden eğitim çözümlerimiz için bizi arayın…

 • Liderlik, Duygusal Zeka ve EQ Yönetimi Programları

  İş dünyasında yapılan pek çok saygın araştırmaya göre, çalışan ve yöneticilerinin duygusal zeka yetkinliklerini eğitimlerle geliştiren kurumlar çok daha başarılı oluyorlar.

  Performans veriminde artış, liderlik, ekip yönetimi, geri bildirim, ilişki ve iletişim kalitesinde pozitif dönüşüme yönelik eğitim çözümlerimiz için bizi arayın…

 • Saha Çalışanları Gelişim Programları

  Saha çalışanı emekçilerimizin gelişimi şirketlerin en büyük ihtiyaçları arasında yer alıyor. Hizmet kalitesi ve üretim katkısında artış sağlamaya yönelik eğitim çözümlerimiz için bizi arayın…

 • Diksiyon, Etkili Hitabet, Sunum Becerileri ve Eğiticinin Eğitimi Programları

  ‘İstanbul Türkçesi’ fark edilen, diksiyonu berrak, iletişim yetkinleri gelişmiş, konuşma becerileri ustalaşmış, hitabet sanatı ile ikna eden ve etkileyen, şahane içerikler hazırlayıp sunabilen çalışanlar kazanmak ve ayrıca kurumunuza harikulade eğiticiler kazandırmak üzere size özel olarak tasarladığımız eğitim çözümlerimiz için bizi arayın…

 • Finans ve Ekonomi Eğitimleri

  Zaman daralıyor, rekabet artıyor, bütçeler ve kaynaklar azalıyor. Tüm bu gerçeklere bağlı olarak sadece yöneticilerin değil artık tüm çalışanların finansal okur yazarlık bilgisine sahip olması gerekiyor.

  Personelinizin bütçe okur yazarlığı becerilerini geliştirmeye yönelik eğitim çözümlerimiz için bizi arayın…

 • POS Cihazı Banka Fiyatlamaları ve Üye İşyeri Stratejileri

  Sanal ve/veya fiziki POS fiyatlama dinamiklerini biliyor musunuz? Bankalarla nasıl pazarlık yapıyorsunuz?

  +20 sene saha tecrübeli ve son derece yetkin hocalarımızın hazırlayıp sundukları POS fiyatlamaları ve üye işyeri stratejilerine yönelik eğitim çözümlerimiz için bizi arayın…

 • Tahsilat Eğitimleri

  Kriz dönemlerinde tahsilat yapmak daha da zorlaşıyor. Sonuç odaklılık, problem çözme, dinleme, müzakere becerileri gibi yetkinlikler daha da büyük önem arz ediyor.

  Tahsilat veriminizi geliştirmeye yönelik eğitim çözümlerimiz için bizi arayın…

 • Hikayeleştirme ve Yaratıcı Drama Teknikleri

  Hikayeleştirme ve yaratıcı drama teknikleri eğitimlerine katılan bireyler, dinleyici kitlelerinin semantik hafızalarına yönelik önemli beceriler kazandıklarını söylüyorlar. Bu sayede mesajları ve anlattıkları daha çok akılda kalıyor.

  Katılımcıların hikayeleştirme ve yaratıcı drama tekniklerini öğrenerek ve yaratıcılıklarını kullanarak duygulara hitap edebilme becerilerini geliştirmeye yönelik eğitim çözümlerimiz için bizi arayın…

Ne Vadediyoruz?

Spesifik dizayn içeren özel projelerdeki eğitim içeriklerini tasarlarken sizleri dinliyor, ihtiyaçları ortaya çıkartan psikolojik etmenleri, iş yeri dinamiklerini ve ilgili sektördeki tüm boyutları, sebep sonuç ilişkileri ile birlikte ele alıyoruz. Davranış değişikliğini hedeflediğimiz katılımcı kitlelerimizin mevcut durumunu bilgi, beceri ve yetkinlikler özelinde bilimsel olarak ölçümlüyoruz. Yapılan tespitler ve ölçümlemeleri baz alarak, iş ortaklarımızın davranış değişikliği hedefleri ekseninde, sebep sonuç hiyerarşisinin kavradığı bilimsel, yetişkin öğrenme sistemleri ve metodolojilerini uyguluyoruz. Ayrıca gelişimi ve değişimi birebir koçluk ve mentorluk seansları ile destekleyerek derinleştiriyoruz.

Nihai amacımız ve varoluş sebebimiz, kurumsal, kişisel ve mesleki hedefleriniz doğrultusundaki yetkinliklerinizi geliştirerek, potansiyelinizi maksimize edebilmeniz ve bu doğrultudaki davranışsal değişiklikleri gerçekleştirerek eğitimler ve danışmanlık hizmetlerimizden mümkün olan en yüksek faydayı sağlamanız...

 Daha fazlası için ey@selfmadehuman.org adresi üzerinden bağlantı kurabilir, taleplerinizi iletebilir ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 Sizleri de iş ortağımız olarak gelişim yolculuğumuza bekliyoruz...


Danışmanlarımız.jpg
 

Self Made Human International Academy Gelişim Modelimiz, hizmet verdiğimiz eğitim başlıkları, kataloğumuz ve şirketinize özel çözümlerle ilgili bilgi alabilmek için, bizi telefonla arayabilir veya mesaj bırakabilirsiniz.

Telefon: 0212 873 09 20

Ad Soyad *
Ad Soyad
Kurumsal+eğitim.jpg