Eğitimler ve Danışmanlık

Günümüzde şirketlerin her düzlemde ve katmanda beş temel sorunu var. İlk ikisi iletişim ve ilişkilerde, bireysel ve kurumsal boyutta empati ve güven eksikliği. Üçüncüsü, kendini bilme yani tanıma ihtiyacından ortaya çıkan iş memnuniyetsizliği ve bağlı olarak potansiyeli ortaya koyamamak kaynaklı kendini gerçekleştirememe sendromu. Yani verimsizlik! Dördüncüsü işe alımlar ve sonrasında karşılaşılan yetenek ve/veya yetkinlik eksiklikleri. Beşincisi ise iyi çalışanların kaybedilmesi...

Self Made Human International Academy, en iyilerden oluşan, güçlü ve uzman kadrosu ile yurt içinde ve yurt dışında, tüm bu sorunlara çözüm sağlamak için kurulmuştur. Nitelik ve nicelikleri ile çok güçlü bir uluslararası insan kaynakları danışmanlık şirketidir.

Bu perspektiften ve dijital dönüşüm ihtiyaçlarından yola çıkarak bugüne kadar şirketlerin ve bireylerin ihtiyaçlarına yönelik ve özel olarak tasarladığımız on binlerce saat kurumsal eğitim verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Eğitimlerde hizmet ve üretimin merkezinde yer alan insana ve giderek daha fazla dijitalleşen, teknolojik olarak büyük bir hızla dönüşen yaşamın, kurumsal ve bireysel katmanlarda ortaya çıkarttığı yetkinlik ve gelişim ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

Ayrıca kurumlara, insan kaynakları, kurumsal akademi, değerlendirme merkezi kuruluşu ve uygulamaları, dijital dönüşüm, satış, müşteri odaklı ilişki yönetimi, müşteri deneyimi ve yönetim danışmanlığı hizmetleri veriyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Yetkinlik Setleri ve Konular

 1. Öz Farkındalık-Kişisel Gelişim Eğitimleri

 2. Kişiler Arası Beceriler-İletişim ve İlişki Yönetimi Eğitimleri

 3. İnsanları Geliştirmek-Performans Yönetimi Eğitimleri

 4. Yaratıcılık ve Geleceğe Hazırlık Eğitimleri

 5. Liderlik Eğitim Programları

 6. Stratejik Yönetim Eğitimleri

 7. Bilgi Teknolojileri Eğitimleri

 8. Dijital Dönüşüm ve Sanayi 4.0 Eğitimleri

 9. Outdoor ve Yaşayarak Öğrenme Programları

 10. Satış ve Müzakere Eğitimleri

 11. Müşteri Deneyimi Eğitimleri

 12. Psikolojik Destek Eğitimleri

Ne Vadediyoruz?

Spesifik dizayn içeren özel projelerdeki eğitim içeriklerini tasarlarken sizleri dinliyor, ihtiyaçları ortaya çıkartan psikolojik etmenleri, iş yeri dinamiklerini ve ilgili sektördeki tüm boyutları, sebep sonuç ilişkileri ile birlikte ele alıyoruz. Davranış değişikliğini hedeflediğimiz katılımcı kitlelerimizin mevcut durumunu bilgi, beceri ve yetkinlikler özelinde bilimsel olarak ölçümlüyoruz. Yapılan tespitler ve ölçümlemeleri baz alarak, iş ortaklarımızın davranış değişikliği hedefleri ekseninde, sebep sonuç hiyerarşisinin kavradığı bilimsel, yetişkin öğrenme sistemleri ve metodolojilerini uyguluyoruz. Ayrıca gelişimi ve değişimi birebir koçluk ve mentorluk seansları ile destekleyerek derinleştiriyoruz.

Nihai amacımız ve varoluş sebebimiz, kurumsal, kişisel ve mesleki hedefleriniz doğrultusundaki yetkinliklerinizi geliştirerek, potansiyelinizi maksimize edebilmeniz ve bu doğrultudaki davranışsal değişiklikleri gerçekleştirerek eğitimler ve danışmanlık hizmetlerimizden mümkün olan en yüksek faydayı sağlamanız...

 Daha fazlası için ey@selfmadehuman.org adresi üzerinden bağlantı kurabilir, taleplerinizi iletebilir ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 Sizleri de iş ortağımız olarak gelişim yolculuğumuza bekliyoruz...

Ekran Resmi 2019-10-17 12.01.16.png
 

Self Made Human International Academy Gelişim Modelimiz, hizmet verdiğimiz eğitim başlıkları, kataloğumuz ve şirketinize özel çözümlerle ilgili bilgi alabilmek için, bizi telefonla arayabilir veya mesaj bırakabilirsiniz.

Telefon: 0212 873 09 20

Ad Soyad *
Ad Soyad
Kurumsal+eğitim.jpg